top of page

 Ankarada ikameti olmayan ülkemizin diğer illerinde ikamet eden öğrenci adaylarımızın da eğitim alabilmeleri için online eğitim derslerimize başladık. Derslerimiz skype üzerinden görüntülü olarak gerçekleşecektir.

DJ
DJ Kulaklık
Karıştırıcı Tuşlar

Online eğitim programlarımız DJ eğitim programı ve müzik prodüksiyon Eğitim programından oluşmaktadır. İstediğin alanda seçim yapabilirsin.

 

Online Eğitimlerimiz Yüzyüze eğitimlerimizde olan ders programlarıyla aynıdır.

Online DJ eğitim programımız toplamda 20 saat sürmektedir. DJ eğitim programı skype üzerinden birebir görüntülü arama ile gerçekleşir. Haftada 2 gün 2 şer saat olmak üzere haftalık eğitim süresi 4 saattir. Eğitim süresi sonrası başarılı olunması  halinde sertifika verilecektir. Eğitim bitiminde yeterli performansı gösteremeyen öğrencilerimiz için ücretsiz ek derslerimiz olacaktır.

 

Ders Programını incelemek istersen sayfamızda bulunan DJ Eğitimi menüsünü ziyaret edebilirsin.

Online Müzik Prodüksiyon programımız toplamda 18 saat sürmektedir

Prodüksiyon eğitim programı skype üzerinden birebir görüntülü arama ile gerçekleşir. Öğrencinin belirlemiş olduğu saatlerde eğitim verilir. Eğitim haftada 1 gün ve 4 saat verilmektedir. Eğitim süresi sonrası başarılı olunması halinde sertifika verilecektir. Eğitim bitiminde yeterli performansı gösteremeyen öğrencilerimiz için ücretsiz ek derslerimiz olacaktır.

 

Ders programını incelemek istersen sayfamızda bulunan prodüksiyon eğitimi sayfamızı ziyaret edebilirsin.

Çapa 1
bottom of page