top of page

Merhaba DJ adayı! 

 

Elite DJ Academy müzik ve eğlence sektöründeki tecrübesiyle A dan Z ye bilmen gereken her şeyi sana öğretmek için hazır. Doğru eğitim almak ve detayları bilmek bu işin vazgeçilmez bir parçası.

Öğrencilerin internetten yapmış olduğu araştırmalar ile kendi çabalarıyla DJ olmaya çalıştıkları bu dönemde maalesef öğrencilerin atladıkları, anlamadıkları veya yanlış anladıkları bir sürü konu çıkabilmekte. Müzik sektöründeki ihtiyacı karşılamak, doğru bir dille eğitim vererek eksiklikleri kapatmak için çalışmalarımız devam ediyor.

 

Senide aramızda görmeyi istiyoruz!

Program Hakkında

DJ eğitim programımız toplamda 32 saat sürmektedir. Derslerimiz özel derstir. Birebir yüz yüze şeklinde yapılır. DJ'lik eğitimi haftada 2 gün 2 şer saat veya 1 gün 4 saat olacak şekilde 2 ay sürmektedir.Eğitim alacağınız  zamanı uygunluk durumunuza ve akademimizdeki boşluğa göre beraber kararlaştırıyoruz. DJ adaylarına eğitim süreci sonrası başarılı olmaları halinde sertifika verilecektir. Eğitim bitiminde yeterli performansı gösteremeyen öğrencilerimiz için ücretsiz ek derslerimiz olacaktır.

 

Eğitim Programı

DJ Ekipmanlarının Tanıtımı

Elektronik Müzik Türleri

Müzik Parçasını Analiz Etme 

Tempo, Cue, Beatmatching, Loop

Müzik Geçiş Teknikleri

Efektlerin Kullanımı

Serato DJ & Rekordbox DJ

Arşiv ve Playlist Oluşturma

Temel Mikser Kullanımı 

Kablo Çeşitleri ve Özellikleri 

Çapa 1
bottom of page