top of page

Ankara Ses Sistemi Kiralama

Etkinliklerin olmazsa olmazı ses sistemidir. Kaliteli bir ses alabilmek, doğru ekipmanların kullanılması ve etkinliğe uygun sistemin kullanılmasına bağlıdır.

Etkinliklerinizde ses sistemi ihtiyacınızı karşılayabilmek için sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyuyoruz. Etkinliğiniz nerede olursa olsun doğru sistemi uygun fiyatlarımızla müşterilerimize sağlıyoruz.

 

Düğün, Kına, Nişan, After Parti, Doğum Günü Partileri, Özel Parti etkinliklerinizde, sahne hoparlörlerimizle kaliteli bir ses alacağınızı garanti ediyoruz. Etkinliklere gönderilen cihazlarımız öncesinde kontrol edilmektedir. Ses kaynaklı bir sorun yaşamamanız adına tüm testler yapılmaktadır.

Ses sistemi ekipmanlarımız ile ilgili bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

 

Ses sistemi ile birlikte uygun fiyatla ışık sistemi de kiralıyoruz.

 

Fiyat bilgisi için lütfen iletişime geçiniz.

Paket 1 - Başlangıç Sistemi

Paket1.png

Paket 1 ses sisteminde 2 aktif hoparlör, mixer, hoparlör ayağı, kablosuz mikrofon, bilgisayar ve kablo aparatları ile gelir. Kurulum personel tarafından yapılır. İş bitiminde sökülüp götürülür.

Paket 2 - Etkinlik Sistemi

paket2.png

Paket 2 ses sisteminde 4 aktif hoparlör, mixer, hoparlör ayağı, kablosuz mikrofon, bilgisayar ve kablo aparatları ile gelir. Kurulum personel tarafından yapılır. İş bitiminde sökülüp götürülür.

Paket 3 - Club ses sistemi

paket 3 club ses sistemi paket - Kopya.png

Paket 3 ses sisteminde 2 kule, 2 kolon, 2 aktif hoparlör, 2 subwoofer, mixer, amfi, hoparlör ayağı, kablosuz mikrofon ve kablo aparatları ile gelir. Kurulum personel tarafından yapılır. İş bitiminde sökülüp götürülür. Özel etkinliklerde restaurant, cafe, bar gibi alanlarda dj performansı gibi etkinlikleriniz için vazgeçilmez sistemdir.

Paket 4 - Canlı Müzik Sistemi Başlangıç

paket 4 canlı müzik ses sistemi subwoofer ile (2).png

Paket 4 ses sisteminde 2 kule, 2 kolon, 2 aktif hoparlör, 20 kanal mixer, amfi, kablosuz mikrofon, 3 adet kablolu mikrofon, mikrofon ayağı, nota sehpası, org sehpası ve kablo aparatları ile gelir. Canlı müzik için başlangıç sistemidir. Kurulum personel tarafından yapılır. Ses ayarlamaları ve tonlama ile tonmaister ilgilenir. İş bitiminde sökülüp götürülür.

Paket 5 - Canlı Müzik Ses Sistemi İdeal

paket 5 canlı müzik ses sistemi paket .png

Paket 5 ses sisteminde 2 kule, 2 kolon, 4 aktif hoparlör, 2 subwoofer, 20 kanal mixer, amfi, hoparlör ayağı, kablosuz mikrofon, 3 adet kablolu mikrofon, mikrofon ayağı, nota sehpası, org sehpası ve kablo aparatları ile gelir. Canlı müzik için ideal sistemdir. Kurulum personel tarafından yapılır. Ses ayarlamaları ve tonlama ile tonmaister ilgilenir. İş bitiminde sökülüp götürülür.

Canlı Müzik Ses Sistemi ve Işık Sistemi Kiralama

Canlı müzik ses sistemi kurulumu için 2024 yılına özel hazırlandık. Yeni aldığımız MCS' in Alpha serisi kule ve kolon hoparlör sistemlerini uygun fiyatlarımızla kiralayabilirsiniz.

 

Aktif hoparlörlerimiz ile birlikte sanatçıların monitör ihtiyacını karşılıyoruz. Tonmaister ile birlikte kurulum yapılıyor ve ses ayarlamalarını etkinlik bitene kadar yapıyoruz.

 

Amfi ve mikser sistemlerimiz de yeni olduğundan genelde amfi veya mikser kaynaklı problemleri kesinlikle yaşatmıyoruz.

Canlı müzik için ihtiyaç duyulan ekipmanları (kablo, mikrofon, stand ) eksiksiz getiriyoruz.

Hangi Ses Sistemini Tercih Etmeliyim?

Etkinliğinizin nerede olduğu (açık veya kapalı alan), alanın büyüklüğü ve kaç kişi oldugu, etkinlik türü ve çalınacak müzik türü durumlarına göre ses sistemi tercihinde bulunabilirsiniz.

Ses Sisteminde Nelere Dikkat Edilmeli?

Ses sistemlerinde en büyük problemler; hoparlörlerin uzun süre bakımı yapılmadan ve kapasitesinin üzerinde bir güçle kullanılıp hoparlör bobininin yanması sonucu hoparlörlerde performans kaybı, bununla birlikte kalitesiz, bozuk bir ses çıkmasıdır.

 

Amfiye aşırı güç (peak) verilmesi sonucunda amfi devresinin zarar görmesi ve performans esnasında sesin kesilmesi de sıkça oluşan arızalardan biridir. 


Hoparlör sistemindeki bütün bileşenler, hoparlör, amfi ve mikser kendini karşılamalı ve bir uyum içinde çalışmalıdır.

 

Canlı müzik sisteminde genelde ihtiyacı karşılayamayan sistemler kullanıldığından, sistemin üzerinde bir güç verildiği için sistemler zarar görür ve organizasyon esnasında problemlere sebep olabilir.

Etkinliğinize uygun ses sistemi kullanılmalıdır. Sisteme gerektiğinden fazla güç verilmemeli ve hoparlör sistemi bileşenlerinin birbirleriyle uyum içinde olması gerekmektedir. Ses sisteminin kurulumunda ve ilerleyen süreçte tonmaister olması, sistemde oluşacak olası arızaların giderilmesini ve sistemin doğru kullanılmasını, böylece organizasyonda ses ile ilgili bir sorun yaşanmamasını sağlar.

ses, kiralık ses, ses kiralık, kiralık ses sistemi, ses sistemi kiralama, Ses Sistemi kiralama Ankara, kiralık ses sistemi Ankara, Ses kiralama, Anfi kiralama, Ses Sistemi Kiralama, ses sistemi fiyatları, kiralık ses sistemleri, ses sistemi, kına için ses sistemi, düğün için ses sistemi, nişan için ses sistemi, açılış için ses sistemi, Ses Sistemi kiralama, kiralık ses sistemi Ankara, Ses kiralama, Anfi kiralama, Ankara Ses Sistemi Kiralama, ses sistemi fiyatları, kiralık ses sistemleri, ses sistemi, ses sistemi kiralama, kına için ses sistemi, düğün için ses sistemi, nişan için ses sistemi, açılış için ses sistemi, Ses Sistemi kiralama, kiralık ses sistemi Ankara, Ses kiralama, Amfi kiralama, Ankara Ses Sistemi Kiralama, ses sistemi fiyatları, kiralık ses sistemleri, ses sistemi, ses sistemi kiralama, Mikrofon kiralama, kiralık mikrofon, günlük kiralık ses sistemi, hoparlör kiralama, kiralık hoparlör, Ses Sistemi Kiralama Ankara


kiralama, kına için ses sistemi, düğün için ses sistemi, nişan için ses sistemi, açılış için ses sistemi, Ses Sistemi kiralama, kiralık ses sistemi Ankara, Ses kiralama, Anfi kiralama, Ankara Ses Sistemi Kiralama, ses sistemi fiyatları, kiralık ses sistemleri, ses sistemi, ses sistemi kiralama, 

 

Kiralık Ses Sistemi, Kiralık ses sistemi fiyatları Ankara, Kiralık ses sistemi Fiyatları, Mikrofon kiralama Ankara, Kına ses sistemi Kiralama, Ankara ses sistemi, Ses sistemi kiralama Ankara, Kiralık Ses Işık Sistemleri, Ankara Ses Sistemleri, Kiralık ses sistemi fiyatları Ankara, Kiralık ses sistemi Fiyatları, Mikrofon kiralama Ankara, Kına ses sistemi Kiralama, Ankara ses sistemi, Ses sistemi kiralama Ankara geneli, Kiralık Ses Işık Sistemleri, Ankara Ses Sistemleri, Kiralık ses sistemi fiyatları Ankara, Ses sistemi kiralama Fiyatları, Mikrofon kiralama Ankara, Kına ses sistemi Kiralama, Ses sistemi kiralama Ankara, Konser ses sistemleri Kiralama fiyatları, Ankara ses sistemi kiralama, Sahne kiralama Ankara, Hoparlör kiralama Ankara, Çayyolu kiralık Hoparlör, Kiralık ses sistemleri, Sahne kiralama Ankara, Düğün ses sistemi Kiralama, Kına ses sistemi Kiralama, Ankara ses sistemi, Ankara ses sistemi kiralama, Ses Sistemi Kiralama Çankaya, Kiralık Ses Sistemi Kızılay, Hoparlör kiralama Ankara, Çankaya kiralık Hoparlör, Kiralık ses sistemleri, Sahne kiralama Ankara, Düğün ses sistemi Kiralama, Kına ses sistemi Kiralama, Ankara ses sistemi, Çayyolu ses sistemi kiralama, Mikrofon kiralama Ankara, Kiralık Mikrofon Ankara, Ankara Ses Sistemi Kiralama, Ses Sistemi Kiralama, Kiralık Ses Sistemi

ses, kiralık ses, ses kiralık, kiralık ses sistemi, ses sistemi kiralama, Ses Sistemi kiralama Ankara, kiralık ses sistemi Ankara, Ses kiralama, Anfi kiralama, Ses Sistemi Kiralama, ses sistemi fiyatları, kiralık ses sistemleri, ses sistemi, kına için ses sistemi, düğün için ses sistemi, nişan için ses sistemi, açılış için ses sistemi, Ses Sistemi kiralama, kiralık ses sistemi Ankara, Ses kiralama, Anfi kiralama, Ankara Ses Sistemi Kiralama, ses sistemi fiyatları, kiralık ses sistemleri, ses sistemi, ses sistemi kiralama, kına için ses sistemi, düğün için ses sistemi, nişan için ses sistemi, açılış için ses sistemi, Ses Sistemi kiralama, kiralık ses sistemi Ankara, Ses kiralama, Anfi kiralama, Ankara Ses Sistemi Kiralama, ses sistemi fiyatları, kiralık ses sistemleri, ses sistemi, ses sistemi kiralama, Mikrofon kiralama, kiralık mikrofon, günlük kiralık ses sistemi, hoparlör kiralama, kiralık hoparlör

 

Ses sistemi kiralama Ankara geneli, Kiralık Ses Işık Sistemleri, Ankara Ses Sistemleri, Kiralık ses sistemi fiyatları Ankara, Ses sistemi kiralama Fiyatları, Mikrofon kiralama Ankara, Kına ses sistemi Kiralama, Ses sistemi kiralama Ankara, Konser ses sistemleri Kiralama fiyatları,  Ankara ses sistemi, Sahne kiralama Ankara, Hoparlör kiralama Ankara, Çayyolu kiralık Hoparlör, Kiralık ses sistemleri, Sahne kiralama Ankara, Düğün ses sistemi Kiralama, Kına ses sistemi Kiralama, Ankara ses sistemi, Ankara ses sistemi kiralama, Ses Sistemi Kiralama, Çankaya, Kiralık Ses Sistemi Kızılay, Hoparlör kiralama Ankara, Çankaya kiralık Hoparlör, Kiralık ses sistemleri, Sahne kiralama Ankara, Düğün ses sistemi Kiralama, Kına ses sistemi Kiralama, Ankara ses sistemi, Çayyolu ses sistemi kiralama, ses, kiralık ses, ses kiralık, kiralık ses sistemi, ses sistemi kiralama, Ses Sistemi kiralama Ankara, kiralık ses sistemi Ankara, Ses kiralama, Anfi kiralama, Ses Sistemi Kiralama, ses sistemi fiyatları, kiralık ses sistemleri, ses sistemi, kına için ses sistemi, düğün için ses sistemi, nişan için ses sistemi, açılış için ses sistemi, Ses Sistemi kiralama, kiralık ses sistemi Ankara, Ses kiralama, Anfi kiralama, Ankara Ses Sistemi Kiralama, ses sistemi fiyatları, kiralık ses sistemleri, ses sistemi, ses sistemi kiralama, kına için ses sistemi, düğün için ses sistemi, nişan için ses sistemi, açılış için ses sistemi, Ses Sistemi kiralama, kiralık ses sistemi Ankara, Ses kiralama, Anfi kiralama, Ankara Ses Sistemi Kiralama, ses sistemi fiyatları, kiralık ses sistemleri, ses sistemi, ses sistemi kiralama, Mikrofon kiralama, kiralık mikrofon, günlük kiralık ses sistemi, hoparlör kiralama, kiralık hoparlör ,ses ve ışık kiralama, sahne ışık sistemi kiralama, sahne ses sistemi kiralama

kiralık ses sistemi Akyurt, kiralık ses sistemi Altındağ, Ayaş kiralık ses sistemi bala, kiralık ses sistemi Beypazarı kiralık ses sistemi Çamlıdere, kiralık, ses sistemi Çankaya, kiralık ses sistemi Çubuk, kiralık ses sistemi Elmadağ, kiralık ses sistemi Etimesgut, kiralık ses sistemi Evren, kiralık ses sistemi Gölbaşı, kiralık ses sistemi Güdül, kiralık ses sistemi Haymana, kiralık ses sistemi Kalecik, kiralık ses sistemi Kazan, kiralık ses sistemi Keçiören, kiralık ses sistemi Kızılcahamam, kiralık ses sistemi Mamak, kiralık ses sistemi Nallıhan, kiralık ses sistemi Polatlıkiralık, ses sistemi Pursaklar kiralık ses sistemi, Sincankiralık ses sistemi Şereflikoçhisar, kiralık ses sistemi Yenimahalle

Batıkent ses sistemi kiralama, kiralık ses sistemi Batısitesi Mahallesi, kiralık ses sistemi Ergazi Mahallesi, kiralık ses sistemi, kiralık ses sistemi İlkyerleşim Mahallesi, kiralık ses sistemi İnönü Mahallesi, kiralık ses sistemi  İvedik Organize Sanayi Mahallesi, kiralık ses sistemi Kardelen Mahallesi, kiralık ses sistemi  Kentkoop Mahallesi, kiralık ses sistemi Uğurmumcu Mahallesises sistemi kiralama, kiralık ses sistemi,ses , ses kiralama, Ses Sistemi kiralama, kiralık ses sistemi Ankara, Ses kiralama, Anfi kiralama, Ankara Ses Sistemi Kiralama, ses sistemi fiyatları, kiralık ses sistemleri, ses sistemi, kına için ses sistemi, düğün için ses sistemi, nişan için ses sistemi, açılış için ses sistemi, ses sistemi kiralama , kiralık ses sistemi, sahne kiralama, anfi kiralama, kolon kiralama, düğün için ses sistemi kiralama, sahne ışık sistemleri fiyatları, ses kiralama, ses ankara, en ucuz ses sistemi kiralama, kiralık ses sistemi keçiören, kiralık ses sistemi Ankara, Anfi kiralama, Ankara Ses Sistemi firmaları, ses sistemi fiyatları, kiralık ses sistemleri, ses sistemi satış, ses sistemi kiralama, kına için ses sistemi, nişan için ses sistemi, açılış için ses sistemi, kiralık ses sistemi istanbul ses, ses sistemi, ses sistemi kiralama, kiralık ses, kiralık sistem, kiralık kolon, kiralık hoparlör, kiralık amfi, kiralık amfi, Yenimahalle ses sistemi kiralama, Batıkent ses sistemi kiralama, Çayyolu ses sistemi kiralama, Altındağ ses sistemi kiralama, Kazan ses sistemi kiralama, Akyurt ses sistemi kiralama, Çubuk ses sistemi kiralama, Sincan ses sistemi kiralama, Mamak ses sistemi kiralama, Keçiören ses sistemi kiralama, kiralık ses sistemi yenimahalle, kiralık ses sistemi batıkent,kiralık ses sistemi çayyolu, kiralık ses sistemi altındağ, kiralık ses sistemi kazan, kiralık ses sistemi akyurt, kiralık ses sistemi çubuk, kiralık ses sistemi sincan, kiralık ses sistemi keçiören, kiralık ses sistemi mamak

Kiralık Ses Sistemi
Kiralık ses sistemi fiyatları Ankara
Kiralık ses sistemi Fiyatları
Mikrofon kiralama Ankara
Kına ses sistemi Kiralama
Ankara ses sistemi
Ses sistemi kiralama Ankara
Kiralık Ses Işık Sistemleri
Ankara Ses Sistemleri
Kiralık ses sistemi fiyatları Ankara
Kiralık ses sistemi Fiyatları
Mikrofon kiralama Ankara
Kına ses sistemi Kiralama
Ankara ses sistemi
Ses sistemi kiralama Ankara geneli
Kiralık Ses Işık Sistemleri
Ankara Ses Sistemleri
Kiralık ses sistemi fiyatları Ankara
Ses sistemi kiralama Fiyatları
Mikrofon kiralama Ankara
Kına ses sistemi Kiralama
Ses sistemi kiralama Ankara
Konser ses sistemleri Kiralama fiyatları
Ankara ses sistemi
Sahne kiralama Ankara
Hoparlör kiralama Ankara
Çayyolu kiralık Hoparlör
Kiralık ses sistemleri
Sahne kiralama Ankara
Düğün ses sistemi Kiralama
Kına ses sistemi Kiralama
Ankara ses sistemi
Ankara ses sistemi kiralama
Ses Sistemi Kiralama Çankaya
Kiralık Ses Sistemi Kızılay
Hoparlör kiralama Ankara
Çankaya kiralık Hoparlör
Kiralık ses sistemleri
Sahne kiralama Ankara
Düğün ses sistemi Kiralama
Kına ses sistemi Kiralama
Ankara ses sistemi
Çayyolu ses sistemi kiralama

Çapa 1
bottom of page