top of page

Bir etkinlikte müzik her şeydir. Etkinliğinizin mükemmel olabilmesi için müziğinizin kusursuz olması gerekir. Ses Sistemi, DJ ve DJ'in kullandığı ekipmanlar hatasız olmalıdır. Bu konuda özellikle dikkat ediyoruz. En özel etkinliklerinizde sorun yaşamamanız adına kontrolleri yapılmış son model ve hata çıkarmayacak cihazlar kullanıyoruz. Elite DJ Academy olarak uzman DJ kadromuzla organizasyonlarınıza renk katmaktan mutluluk duyuyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Düğün, Kına, Nişan, After Parti, Doğum Günü Partileri, Özel Partilerinizde sizlere

kaliteli müzik sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Sektörde deneyim kazanmış ekip arkadaşlarımız organizasyonlarınızda en yüksek performansı almayı sizlere garanti ediyor.

DJ Ekipmanları

DJ Kiralama

Elite DJ Academy olarak sektörde deneyim kazanmış uzman DJ kadromuz ile etkinliklerinizde mükemmel müzik performansını sizlere sunuyoruz. İstenilen tarzlarda profesyonel ekip ve son model DJ ekipmanlarıyla en özel anlarınızı en uygun fiyatla unutulmaz anlara çevirmekten memnuniyet duyuyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

DJ Setup Kiralama

Etkinliklerinizde kullanılmak üzere DJ setup kiralama hizmeti veriyoruz. Bünyemizde bulunan Pioneer CDJ 2000 cihazımızı kiralayabilirsiniz. Cihazı kiralamaya karar verme aşamasında iken cihazımızı görmek ve test etmek için kızılayda bulunan stüdyomuza gelebilirsiniz. Kiraladığımız hizmetlerde kullandığımız ekipmanlar etkinliklere gönderilmeden önce kontrol edilmektedir.

Ses Sistemi Kiralama

Etkinliklerinizde ses sistemi ihtiyacınızı karşılayabilmek için sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyuyoruz. Etkinliğiniz nerede olursa olsun doğru sistemi uygun fiyatla müşterilerimize sağlıyoruz.

 

Düğün, Kına, Nişan, After Parti, Doğum Günü Partileri, Özel Parti etkinliklerinizde aktif sahne hoparlörlerimizle kaliteli bir ses alacağınızı garanti ediyoruz. Etkinliklere gönderilen cihazlarımız öncesinde kontrol edilmektedir. Ses kaynaklı bir sorun yaşamamanız adına tüm testler yapılmaktadır.

Ses sistemi ekipmanlarımız ile ilgili almak için bize ulaşabilirsiniz.

Elite DJ Akademi ses sistemi

Tonmaister Kiralama

Sahne sistemlerinin kurulumu ve yönetilmesi için tonmaister kiralama hizmeti veriyoruz. Etkinlik öncesi hoparlörlerin sahne kurulumları, sanatçıların enstrüman aletlerinin bağlanması, sound check, etkinlik süresi boyunca ses şiddetinin korunmasını sağlamak ve ses te oluşacak bozulmaları ve patlamaları önlemek etkinliğinize yönlendirdiğimiz tonmaister tarafından gerçekleştirilir. Etkinlik bitimine kadar etkinliğinizin ses kaynaklı sorun yaşanmaması tonmaister tarafından sağlanmaktadır.

bottom of page