top of page

2024’de En Çok İndirilen 5 Ücretsiz VST ve Pluginler


Müzik prodüksiyonunda VST ler (Virtual Studio Technology) ve Pluginlerin kullanımı kaçınılmazdır. Bu yazımızda tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz 2024’ün en iyi pluginlerini ve VST lerini listeledik.
Melda Production Free FX BundleMelda Production FX Bundle


MFreeFXBundle’ı 37 farklı ücretsiz plugin içeren bir koleksiyon paketidir. Bu pakette yaratıcılığınızı kullanmanız için gerekli efektler, EQ, Compressorler, Filtreler, Stereo Genişleticiler, Dalga boyu düzenleyiciler ve Analiz pluginlerini bulabilirsiniz.


Aşağıda kendi sitesindeki linkten “Free Download”ı seçerek indirebilirsiniz:

VitalVital


Vital, Vital Audio tarafından geliştirilmiş bir synthesizer enstrümanıdır. Popüler olma sebebi ücretli bir plugin olan Serum kadar, kendi sesinizi yaratmanız için gerekli tüm seçenekleri sunuyor olmasıdır. Ücretsiz olan başlangıç paketinde 75 adet Preset bulundurur.


Aşağıda kendi sitesindeki linkten ücretsiz olan “Basic” paketini seçerek indirebilirsiniz:

Tyrell N6
Tyrell N6


-Roland Synthesizerlarden ilham alınmış, Diva VST’nin yapımcılarından.

Binlerce dolar değerinde olan Roland Synthesizerlarından ilham alınarak tasarlanan bu ücretsiz synth programı, üzerinde çalışmanız için 580’in üzerinde preset sunuyor.


Aşağıda kendi sitesindeki linkten indirebilirsiniz:

Ample Bass P & Guitar M LiteAmple Bass Guitar


Ample Sound tarafından geliştirilen Ample Bass P ve Guitar M Lite, Martin D-41 Akustik Gitarı ve Fender Precision Bass Gitarının seslerinin dijitale dönüştürülmüş halidir. Eğer gerçekçi bir akustik gitar ve bass gitar enstrümanları arıyorsanız bu ücretsiz VSTilar tam size göre.


Aşağıdaki linkten “Free Software” kısmında indirmek istediğiniz siteye tıklayarak kolayca indirebilirsiniz:

Polyverse Wider 2Polyverse Wider 2


Polyverse Wider, mono olan sinyallerinizi genişleterek stereo haline getirmenize olanak sağlayan bir plugindir. İsterseniz sadece düşük frekansları, yüksek frekansları ya da orta frekansları stereo haline getirebilirsiniz.


 Aşağıdaki linkten “Download”a tıklayarak indirebilirsiniz:


Comentários


bottom of page